Konaktelcit – Konakdemir

Konak Tel Çit, bir alanın çevresinin  çit aracılığıyla çevrilmesi için maliyet hesaplanması aşamasında  kadrosuyla  ihtiyacınız doğrultusunda teknik yönlendirme ve danışmanlık yaparak müşterilerini  destekler.

Konak Tel Çit çevre güvenliğinde estetik çözümler sunmuş, dekoratif panel çit üretiminde korkuluk olmaya uygun standartları ön planda tutmuştur.Teller büküm aşamasında üç boyutlu olarak dizayn edilerek özel tasarımlar oluşturulmuş, ek üretim prosesleri uygulanarak galvaniz kaplama üzerine pvc kaplama kullanılmış,  mukavemeti  artırılmıştır.

Dekoratif panel çit her türlü zeminde kolayca montajı yapılabilen profillerden ve yardımcı kelepçe sisteminden oluşur. Farklı renk seçenekleri ile de siz müşterilerine geniş yelpaze sunar. Santraller, yanıcı madde depoları,  depolar,  spor alanları ve okul bahçeleri en çok tercih edildiği sahalar ise de kullanım alanları oldukça geniştir.

Dekoratif panel çit sağlam panelleri arasında bağlantı kurulabilen bir üründür. Paslanmaya ve her türlü yıpranmaya karşı özel olarak güçlendirilmiş, renk solmasına karşı ekstra güçlendirilmiştir, dik duruş mukavemeti yüksek, kesitler arası korozyon dayanımı kuvvetli, galvaniz üzerine pvc kaplama teknolojili,  düşük maliyetli, estetik,  güvenli, uzun süre kullanılabilecek, oldukça kaliteli bir malzemedir.

 Dekoratif panel çit seçenekleri arasında  müşterilerin beklentilerine uygun biçime göre presleme yöntemleri kullanılarak  farklı şekil  ve görsel estetik sağlanır.